La Fabbrica SpA, 1994 yılında Castel Bolognese'de (RA) kuruldu ve üst düzey İtalyan seramik yer ve duvar kaplamalarının üretimi ve pazarlamasında uzmanlaştı. LA FABBRICA markası ile YÜKSEK KALİTE, TASARIM ve YARATICILIK kavramlarını yaygınlaştırmayı taahhüt etmektedir.

Şirket, kalite arayışını felsefesine dönüştürmüştür ve bu değer, ürün tasarımında fikir aşamasından yaratmaya ve pazarlamaya, araştırma laboratuvarından üretim ve İtalya'da ve yurt dışında yaygın olarak dağıtılan satış gücüne kadar her zaman mevcut olmuştur.

Kalite iyileştirmeye yönelik sürekli itici güç, bir yandan planlamacıların ve iç mimarların teknik ihtiyaçlarını, diğer yandan da nihai tüketicilerin zevklerini karşılamaya uygun, tasarım ve teknoloji açısından en son koleksiyonları oluşturmamıza olanak sağlamıştır.

Öngörü ve kararlılık, La Fabbrica'nın her geçen gün büyümesini ve pazar tarafından ödüllendirilmesini sağlamıştır.

SİTEYE GİT

Hakkımızda

1960 yılından beri Ankara'da İnşaat ve malzemeleri konusunda sektörün öncü ve kurucu firmalarından olup başarısının temelinde "kalite odaklı hizmet anlayışı, insana verilen değer, istikrarlı girişimci ve yenilikçi yapısı ile hep en iyiyi sunma gayreti" yer alarak piyasanın güvenini kazanmıştır.

WHATSAPP HATTI