Following its foundation, Butech’s main objective was to develop quality materials for the installation of ceramic floor and wall tiles from PORCELANOSA Group, and in recent years it has evolved into an architectural consultancy company specialising in façades. It currently offers a wide range of construction solutions from adhesives, jointing materials, profiles, shower trays and waterproofing systems, to technical flooring and façade systems.

 

Kuruluşundan sonra ana hedefi PORCELANOSA Group'tan seramik yer ve duvar karolarının döşenmesi için kaliteli malzemeler geliştirmek olan Butech, son yıllarda cephe konusunda uzmanlaşmış bir mimari danışmanlık şirketine dönüşmüştür. Yapıştırıcılardan derz malzemelerine, profillerden duş teknelerine ve su yalıtım sistemlerine, teknik zemin kaplama ve cephe sistemlerine kadar geniş bir yelpazede inşaat çözümleri sunmaktadır.

SİTEYE GİT

Talep Oluştur

PORCELANOSA Grupo hem Uluslararası pazarda hem İspanya pazarında önemli referansları bulunan dünyaca tanınmış bir İspanyol markasıdır. Sektörün lideri konumunda bulunan firmanın dünyanın birçok yerinde yüzlerce showroomu ve çeşitli partnerlikleri bulunmaktadır. Pazardaki etkin ve yön belirleyici konumu, yenilikçilik anlayışı ile Porcelanosa Grupo kalitesini her zaman göstermektedir.

WHATSAPP HATTI