Was created in 1987 with the aim of offering high quality, technologically advanced products in sophisticated designs in kitchen and bathroom manufacturing. Its facilities benefit from all the latest technological advances, dedicated to the production of high quality kitchen and bathroom fixtures and furnishings, wardrobes and dressing rooms, and sophisticated design.

 

1987 yılında, mutfak ve banyo üretiminde sofistike tasarımlara sahip, yüksek kaliteli ve teknolojik olarak ileri ürünler sunma amacıyla kurulmuştur. Tesisleri, yüksek kaliteli mutfak ve banyo armatürleri, mobilyaları, giysi dolapları ve giyinme odaları üretimine adanmış olup, en son teknolojik gelişmelerden faydalanmaktadır.

SİTEYE GİT

Talep Oluştur

PORCELANOSA Grupo hem Uluslararası pazarda hem İspanya pazarında önemli referansları bulunan dünyaca tanınmış bir İspanyol markasıdır. Sektörün lideri konumunda bulunan firmanın dünyanın birçok yerinde yüzlerce showroomu ve çeşitli partnerlikleri bulunmaktadır. Pazardaki etkin ve yön belirleyici konumu, yenilikçilik anlayışı ile Porcelanosa Grupo kalitesini her zaman göstermektedir.

WHATSAPP HATTI