Spending more than 20 years dedicated to marketing bathroom products, the KRION brand was born in 2019 as a result of the solid surface achieving strong growth and acceptance, lending the company a new dimension and personality. This transformation, brought to light by the R&D&I team, has cemented Krion®’s position as a product of the future and a sustainable brand.

 

20 yılı aşkın bir süredir kendini banyo ürünleri pazarlamaya adamış olan KRION markası, sağlam yüzeyin güçlü bir büyüme ve kabul görmesiyle şirkete yeni bir boyut ve kişilik kazandırmasının bir sonucu olarak 2019 yılında doğdu. Ar-Ge ve inovasyon  ekibi tarafından ortaya çıkarılan bu dönüşüm, Krion®'un geleceğin bir ürünü ve sürdürülebilir bir marka olarak konumunu sağlamlaştırdı.

SİTEYE GİT

Talep Oluştur

PORCELANOSA Grupo hem Uluslararası pazarda hem İspanya pazarında önemli referansları bulunan dünyaca tanınmış bir İspanyol markasıdır. Sektörün lideri konumunda bulunan firmanın dünyanın birçok yerinde yüzlerce showroomu ve çeşitli partnerlikleri bulunmaktadır. Pazardaki etkin ve yön belirleyici konumu, yenilikçilik anlayışı ile Porcelanosa Grupo kalitesini her zaman göstermektedir.

WHATSAPP HATTI