Since the brand was created, L’ANTIC COLONIAL has sought to meet the demand for high quality natural products. Stone and mosaics in aged, satin and polished finishes; wood; traditional ceramic tiles; washbasins and countertops complete the range of one of the sector’s most cutting-edge companies. This can be seen in the products’ technical and aesthetic qualities in both private and public spaces.

 

Markanın oluşturulmasından bu yana, L’ANTIC COLONIAL yüksek kaliteli doğal ürünlere olan talebi karşılamayı amaçlamıştır. Eskitilmiş, satine ve parlak yüzeylerde taş ve mozaikler; ahşap; geleneksel seramik karolar; lavabolar ve tezgahlar, sektörün en ileri teknolojiye sahip şirketlerinden birinin ürün yelpazesini tamamlar. Bu ürünlerin teknik ve estetik kalitesi, hem özel hem de kamu alanlarında görülebilir.

SİTEYE GİT

Talep Oluştur

PORCELANOSA Grupo hem Uluslararası pazarda hem İspanya pazarında önemli referansları bulunan dünyaca tanınmış bir İspanyol markasıdır. Sektörün lideri konumunda bulunan firmanın dünyanın birçok yerinde yüzlerce showroomu ve çeşitli partnerlikleri bulunmaktadır. Pazardaki etkin ve yön belirleyici konumu, yenilikçilik anlayışı ile Porcelanosa Grupo kalitesini her zaman göstermektedir.

WHATSAPP HATTI