Noken hit the market with innovative designs in bathroom fittings and fixtures, with a firm pledge to take care of every single detail. Its commitment to design, quality and excellent customer service has vaulted NOKEN to the top of the sector’s business rankings, and it now exports its products to more than 118 countries.

 

Noken, banyo armatürleri ve donanımlarında yenilikçi tasarımlarla piyasaya sürüldü ve her ayrıntıya özen gösterme sözüyle dikkat çekti. Tasarım, kalite ve mükemmel müşteri hizmetine olan bağlılığı, NOKEN'i sektörde en üst sıralara taşıdı ve şimdi ürünlerini 118'den fazla ülkeye ihraç etmektedir

SİTEYE GİT

Talep Oluştur

PORCELANOSA Grupo hem Uluslararası pazarda hem İspanya pazarında önemli referansları bulunan dünyaca tanınmış bir İspanyol markasıdır. Sektörün lideri konumunda bulunan firmanın dünyanın birçok yerinde yüzlerce showroomu ve çeşitli partnerlikleri bulunmaktadır. Pazardaki etkin ve yön belirleyici konumu, yenilikçilik anlayışı ile Porcelanosa Grupo kalitesini her zaman göstermektedir.

WHATSAPP HATTI