Is the leading company in the ceramic wall and floor tile sector. Employing almost 1000 workers, it enjoys an excellent worldwide reputation thanks to its ongoing efforts and developments in research and quality. It specialises in the production of porous single-fired wall and floor tiles, stoneware tiles and porcelain tiles in a wide range of formats and finishes. Its products are characterised by their high tech features, innovative design and unbeatable quality.

 

Seramik duvar ve yer karosu sektörünün lider firmasıdır. Yaklaşık 1000 çalışanıyla, araştırma ve kalite alanındaki sürekli çabaları ve geliştirmeleri sayesinde dünya çapında mükemmel bir üne sahiptir. Geniş bir format ve kaplama yelpazesinde gözenekli tek pişirimli duvar ve yer karoları, stoneware karoları ve porselen karoların üretiminde uzmanlaşmıştır.Ürünleri yüksek teknolojili özellikleri, yenilikçi tasarımı ve eşsiz kalitesi ile karakterize edilir.

SİTEYE GİT

Talep Oluştur

PORCELANOSA Grupo hem Uluslararası pazarda hem İspanya pazarında önemli referansları bulunan dünyaca tanınmış bir İspanyol markasıdır. Sektörün lideri konumunda bulunan firmanın dünyanın birçok yerinde yüzlerce showroomu ve çeşitli partnerlikleri bulunmaktadır. Pazardaki etkin ve yön belirleyici konumu, yenilikçilik anlayışı ile Porcelanosa Grupo kalitesini her zaman göstermektedir.

WHATSAPP HATTI